У сутичках між поліцією та активістами в Черкасах постраждало 22 особи

10 березня 2019, 11:38

У сутичках між поліцією та активістами в Черкасах постраждало 22 особи

Кількість травмованих унаслідок сутичок на площі Богдана Хмельницького у місті Черкаси зросла до 22 осіб. Дев’ятнадцять з них госпіталізовано. 

У сутичках між поліцією та активістами в Черкасах постраждало 22 особи

Слідчі відкрили кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу: за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) КК України.

Про це інформує прес-служба поліції Черкаської області 

Як зазначила речниця поліції у Черкаській області Зоя Вовк від учора працівники Черкаської патрульної поліції за медичною допомогою не зверталися. Пошкоджено два автомобілі: вм‘ятини на капоті, бокові крила, розбиті дзеркала та тріщини лобового скла.

Нагадаємо, що у Черкасах після виступу Президента на площі Богдана Хмельницького представники Нацкорпусу влаштували акцію непокори, у ході якої відбулися сутички між активістами та поліцією.

Представники Нацкорпусу вимагали арешту колишнього заступника секретаря РНБО Олега Гладковського та його сина.

Після виступу Петра Порошенка на сцену вийшов лідер обласного осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук і закликав присутніх на площі людей долучитися до акції непокори.

Як зазначалося раніше, п’ятьом з постраждалих правоохоронців медичну допомогу надали на місці, 10 - звернулися до медичних закладів.  Серед постраждалих - і начальник ГУНП в Черкаській області полковник поліції Валерій Лютий ‑ йому розсікли обличчя.

 

 

Коментарі

Вгору