У Черкасах викрили нарколабораторію

28 березня 2014, 11:03

Оперативники ВБНОНу припинили діяльність нарколабораторії. П’ятьох учасників злочинної групи затримано. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаської області.

Оперативники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків отримали інформацію про те, що в одному з районів міста невідома особа займається продажем наркотичних засобів. Правоохоронці негайно розпочали перевірку отриманих даних. Проведеними оперативно-розшуковими заходами встановили особу, яка продавала наркотики. З метою документування злочинної діяльності проводилася оперативна закупівля «товару», який був відразу відправлений на дослідження. Отримані результати підтвердили наявність в досліджуваній речовині амфетаміну. Проте правоохоронцям потрібно було з’ясувати канал надходження отрути в місто. Розпочалося спостереження за наркодилером і результати не забарилися.

Правоохоронці з’ясували, що торговець зіллям - це лише частина наркокортелю, який розгорнув свою діяльність на території області. Як було встановлено, до злочинного угрупування входило п’ять осіб. Двоє з них займалися виключно виготовленням наркотичного засобу амфетамін, інші - його розповсюдженням.

Наразі всіх учасників незаконного бізнесу затримано. Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання зловмисників, працівники міліції вилучили понад 500 грамів наркотичного засобу марихуана, близько 300 грамів психотропної речовини амфетамін, автомобіль „Мерседес” та грошові кошти в сумі 25 тисяч гривень, здобуті зловмисниками від продажу наркотичного засобу.

Відносно затриманих відкрито ряд кримінальних проваджень за різними частинами статей 306, 307, 311, 313 та 317 Кримінального кодексу України. На разі кримінальне провадження з обвинувальним актом направлено до суду.

Поділитись

Коментарі

Вгору