Військових на Черкащині залучатимуть до служби на блок-постах у разі необхідності

01 квітня 2020, 19:26

У зв'язку з введеннням в Черкаській області карантинних заходів військові можуть бути залучені до формування блок-постів та регулювання ситуації на місцевостях.

Детальніше про те, які обов'язки будуть у військових, дізнавалися журналісти "Про все".

За словами Володимира Левченка, начальника пресслужби Черкаського обласного військового комісаріату, військових задіюватимуть лише в координації з поліцією, нацгвардією України, ДСНС та іншими підрозділами.

- Військові будуть лише посиленням. Основна роль у сформованих блокпостах буде надана поліції та Національній гвардії. Долучать військовослужбовців у тому випадку, якщо в Україні введуть надзвичайний стан або ж для несення служби на блокпостах, де ввели комендантську годину, як у Кам'янці, - розповідає Володимир Левченко.

За словами військового, особовий склад Кам’янського районного військового комісаріату нині залучений до несення служби на блокпостах та до патрулювання міста під час комендантської години - з 21:00 до 6:00 ранку.

У разі загострення ситуації при формуванні блок-постів не виключається, що туди також будуть задіяні військові для чергування та виконання функціональних обов'язків.

Коментарі

Вгору