Вік подорожам не завада: черкаська родина ходить у походи та підкорює гори разом з малолітніми дітьми (відео)

28 червня 2016, 22:58

Чотирирічний Захарик називає тата Любомира Коломійця «суперкрутим суперменом». Разом із ним хлопчик здолав 300-кілометровий похід, підкорив кілька тисячників у горах та плавав каяком по Дніпру. Про підходи у вихованні «дуже хороших людей» та активні родинні подорожі черкаського тата – у сюжеті "Радіо Свобода".

Для Любомира Коломійця синочок Захарик та донечка Квітка – його центр. Обидва малюки, які мають дворічну різницю у віці, народилися під час домашніх партнерських пологів. Тож з ними тато Любомир із перших хвилин їхніх життів.

Як Квіточці виповнився тиждень, Любомир із дворічним сином пішли в чотириденний трьохсот кілометровий похід. Самі без мами, на ровері та ще й у чоловічій компанії із друзями тата.

Утім, для Захарика такі подорожі невдивовижу. Адже малюк – бувалий мандрівник. У вісім місяців хлопчик уперше сів у крісло на татовому велику. І відтоді не пропустив жодної сімейної подорожі.

- Я був шість разів у горах і він був шість разів у горах. Я плавав на каяку на острів, і він плавав каяком на острів. Він підкорив дватисячники, ні тритисячники ми з тобой, Захарику, підкорили. І він бачив за свої чотири роки стільки ж, скільки я за 28, - каже Любомир Коломієць.

Велики, ролики, самокати, каяк і навіть SUP-дошка. Без такого спорядження Коломійці не мислять свого відпочинку. Кажуть, що не існує причин, які б змусили їх усидіти вдома.

Свою родину Любомир і Тетяна називають маленькою командою. Адже без дітлахів не ступлять і кроку.

Змалечку до Захарка та Квітки тато ставиться як до дорослих. Поважає їхню думку та вибір, замість крику за провину – спокійно пояснює, чому ж так робити не можна.

Любомир не вважає себе супербатьком, натомість каже, що це в нього – супердіти. Але Захарик запевняє, що насправді його тато – суперкрутий.

А ще Захарко, коли виросте, хоче бути Любомиром. Для самого тата – це справжнє визнання від сина. І він чесно зізнається: саме такі слова малечі окрилюють і найбільше мотивують.

Коментарі

Вгору