Військові психологи Ізраїлю навчатимуть уманських волонтерів

23 червня 2015, 17:51

11027510_794276277357451_6709405103649999142_n

Підготовка до Рош-га-Шану, війна в Україні, допомога  уманським волонтерам – такі питання обговорив посол Ізраїлю Еліав Бєлоцерковській разом в. о. міського голови Олександром Цебрієм та волонтерами штабу «До перемоги», пише Вечірня Умань.

Цього року святкування Рош-га-Шану припадає на  15 вересня. Проте підготовку до зустрічі паломників Умань розпочинає вже зараз.

- Умань відіграє важливу роль для єврейського народу та Ізраїлю. Кожного року сюди приїздить десятки тисяч хасидів на святкування Рош-га-Шану, - говорить Еліав Бєлоцерковські. – Із в.о. міського голови ми обговорили підготовку до приїзду паломників. Ми як і раніше відчуває сильну підтримку від місцевої влади. На нас чекає ще не одна зустріч, і я не один раз ще приїду до Умані. Ми зробимо все, щоб святкування Рош-га-Шану прийшло,  як зазвичай, тихо і спокійно.

Посол Ізраїлю також зустрівся із волонтерами штабу «До перемоги»  Ольгою Ситник та Людмилою Дашицькою. Вони обговорили можливість співпраці та допомоги бійцям АТО, котрі демобілізувалися.

- Зараз нашим бійцям, котрі повернулися із АТО дуже потрібна допомога. Їм важко адаптуватися після війни у мирному середовищі. А військових психологів у нас практично нема. Тому ми звернулися до пана Еліава Бєлоцерковського із проханням допомогти вирішити дане питання, - розповідає Ольга Ситник. – Пан посол пообіцяв нам допомогти. Незабаром наші психологи-волонтери зможуть пройти курси навчання від провідних військових психологів Ізраїлю.

Поділитись

Коментарі

Вгору