Відсьогодні ТЕЦ знову подаватиме гарячу воду у будинки черкащан

09 травня 2023, 12:54

Від сьогодні, 9 травня, Черкаська ТЕЦ відновлює генерацію теплової та електричної енергії. Розпочинається поетапне відновлення постачання гарячої води до будинків.

Нині фахівці налагоджують роботу устаткування станції після проведеного ремонту та відновлюють температурні параметри теплоносія.

Оскільки система централізованого теплопостачання має велику протяжність, гаряча вода буде з’являтися у будинках містян поступово. Повністю відновити надання послуги з постачання гарячої води до будинків своїх споживачів «Черкаська ТЕЦ» планує впродовж доби.

Нагадаємо, що зупинка діяльності теплоелектроцентралі була зумовлена необхідністю проведення в міжопалювальний період ремонтних робіт на основному енергообладнанні підприємства, які не можна провести на працюючому обладнанні.

За період призупинення роботи ТЕЦ виконано значний обсяг робіт на основному й допоміжному устаткуванні, зокрема: усунуто дефекти на обладнанні системи гідрозоловидалення, проведено ремонт котла №5, відновлювальні роботи на турбогенераторі №4 та на обладнанні паливо-транспортного цеху. Також виконано гідравлічні випробування внутрішньостанційних трубопроводів прямої та зворотної мережної води.

За інформацією пресслужби Черкаської ТЕЦ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору