Відпочинок у Єгипті — подяка за сумлінну працю

17 липня 2018, 08:15

Тиждень відпочинку в Єгипті замість виснажливої роботи на тракторі чи комбайні в полі... Про це можна тільки мріяти. Але працівникам, які потрапили на «Дошку пошани» за результатами роботи минулого року, «Урожай», що входить до Групи МХП, допоміг втілити мрію в життя. 27 щасливчиків, представників кожної філії підприємства, одразу після закінчення посівної мали змогу не тільки поніжитися під єгипетським сонцем та насолодитися красою коралових рифів Червоного моря, а й відчути себе в ролі дайверів та покататися на квадроциклах у безлюдній пустелі.

Співробітники «Урожаю» упродовж семи днів засмагали на пляжах єгипетського міста Шарм-ель-Шейх. При 50-градусній спеці намагалися якомога більше часу проводити на морі. Захоплювало все: ввічливість обслуговуючого персоналу, сервіс, кухня, різноманітні екскурсії… Особливо вразили економні готелі: електроенергію тут отримують від сонця, воду для прання, миття та поливу очищають з моря, а споживають — привізну. Попри високий температурний режим і відсутність дощів, на території готелю є багато клумб з екзотичними квітами, які постійно поливають. У кого з туристів на час подорожі припадає День народження, їм дарують торт. Чим тільки не пригощали туристів: і запеченою рибою, і смаженою індичкою, і різноманітними екзотичними фруктами. Вирушаючи на відпочинок, співробітники «Урожаю» взяли із собою прапор підприємства. Фотографувалися з ним біля усіх визначних пам’яток. За незабутню подорож до Єгипту дякують директору ТОВ «НВФ «Урожай» Олександру Воскобойніку.

До відома: Участь у програмі «Дошка пошани» НВФ «Урожай» можуть взяти працівники робітничих професій не залежно від займаної посади: від трактористів-машиністів до операторів машинного доїння, слюсарів та інших. Внесення інформації про працівника на «Дошку пошани» може бути здійснено за умови бездоганного та сумлінного виконання ним посадових обов’язків та сприяння досягненню стабільно високих показників. Обов’язковою умовою є відсутність дисциплінарних стягнень та дотримання вимог охорони праці. На відпочинок за кордон мають змогу поїхати ті співробітники підприємства, які набрали найбільшу кількість голосів під час голосування членів комісії кожної філії.

Відповідальна і сумлінна праця може стати квитком на закордонний відпочинок. Тож бажаємо вам плідної роботи для омріяної відпустки.

Коментарі

Вгору