Відомий черкаський фотограф розповів, як під час пандемії знімав людей із вікна

19 листопада 2020, 14:01

"1000 550 800" - це фотосерія черкаського фотографа Ігоря Єфімова про відчуття тривоги, невпевненості в завтрашньому дні, острах підійти до своїх родичів, близьких, або просто заговорити з кимось на вулиці у зв'язку з пандемією короновіруса Covid-19 у світі загалом, та Черкасах, де й знімав Ігор.

Про це інформує сайт Untitled

Ігор Єфімов розповідає, що ще з самого початку карантину зрозумів, що це епохальна подія і почав знімати.

- Я знайшов об’єктив з фокусною відстанню 1000мм і вирішив спробувати знімати ним ситуацію, яка склалась. У мене є студія в центрі Черкас, в якій я фотографую портрети, а оскільки через карантинні заходи моя попередня діяльність зупинилась, я вирішив все одно приходити в студію, однак, тепер направляти об’єктив не всередину, а назовні, знімаючи людей та природу з вікна.

Митець зазначає, що за весь проект використовував об'єктиви з фокусними відстанями 1000, 550 та 800.

- Відчуття тривоги, невпевненості в завтрашньому дні, острах підійти до своїх родичів, близьких, або просто заговорити з кимось на вулиц - ця серія, більшою мірою, саме про це. Але, водночас, і про надію на те, що весна і цвітіння дерев дадуть людству знайти вихід із цієї ситуації.

За словами Ігоря, у цій серії сто фотографій – по роботі на кожен із ста днів карантину.

- Я вирішив друкувати їх невеликого розміру, щоб глядач підходив якомога ближче, розглядаючи кожне фото. Мені сподобалась ідея своєрідного калейдоскопу, в якому знімки, що я зробив – невеликі фрагменти, з яких складається мозаїка нашої спільної нової реальності.

Більше фото можна побачити ТУТ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору