Відомий ведучий з Черкащини вдруге став батьком

20 березня 2018, 10:27

Фото надане прес-службою "1+1".

Ведучий «Інспектор. Міста» на «1+1» Володимир Остапчук вдруге став батьком. У ведучого народився син, повідомляє прес-служба "1+1".

19 березня о 10.00 за канадським часу дружина Володимира Остапчука Олена народила другу дитину.

Хлопчик вагою 4200 г з'явився на світ в одній з приватних клінік Торонто. Щасливий батько був присутній при пологах і сам перерізав пуповину. Як зізнався Володимир, він заплакав, побачивши свого маленького сина.

Ім'я для хлопчика подружжя обрало задовго до його народження.

«Ми обирали ім'я в інтернеті, передивились топ-100 найпопулярніших імен в різних країнах. Ми дивилися Україну, російськомовний інтернет, англомовний, навіть, здається, Штати та Ізраїль», - розповів ведучий редакції Viva.ua.

Розглянувши понад 100 варіантів найпопулярніших імен в Україні, США, Ізраїлі та інших країнах, Володимир і Олена назвали сина Еван-Олександр.

Нагадаємо, Володимира Остапчука та його дружини Олени вже виховують 4-річну дочку Емілію.

Володимир Остапчук є ведучим проекту «Інспектор. Міста» на «1+1», в якому він перевіряє українські міста за шістьма критеріями і дізнається, наскільки там комфортно жити простим українцям. Метою програми є поліпшення життя населення і підвищення рівня обслуговування в пологових будинках, супермаркетах, школах, дитячих садах та інших громадських закладах країни. Підкреслюючи переваги кожної з установ, даючи корисні поради і вказуючи на помилки в роботі, Володимир Остапчук стимулює працівників медицини, освіти, громадського харчування, транспорту і інших сфер до більш відповідального ставлення до своїх обов'язків і підвищенню якості послуг, що надаються простим українцям.

Поділитись

Коментарі

Вгору