Відновлений після пожежі корпус Черкаського національного офіційно відкрили (фото)

10 вересня 2020, 16:02

Офіційне відкриття реконструйованого корпусу №4 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулося сьогодні, 10 вересня. 

Навчальний корпус знищила пожежа ще 24 квітня 1990 року, лише через 30 років повністю відновлену будівлю відкрили для студентів та викладачів.

В.о. ректора Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко назвав сьогоднішню подію, без перебільшення, історичною для ЧНУ.

- Реконструкція корпусу виконана за всіма сучасними стандартами. Ми постаралися, аби цей об’єкт відповідав урядовим вимогам, був насичений сучасним обладнанням та зацікавлював наших студентів. Хочу також подякувати народному депутатові України Олександру Скічку, який суттєво допомагав в реалізації цього проєкту та відстояв виділення коштів для реконструкції, - зазначив Олександр Черевко. 

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук наголосив на важливості покращення освіти для розвитку регіону. 

- Я сподіваюся, що університет, який зараз входить у топ-100 закладів вищої освіти України буде тільки покращувати свої показники та збільшувати можливості. І новий корпус цьому допоможе, - зазначив голова ОДА.

В оновленому корпусі Черкаського національного встановили сучасне обладнання, зокрема комп’ютери, телевізори та інтерактивні дошки. Також створені умови для психологічної та фізіологічної реабілітації учасників бойових дій в зоні ООС. 

Доцент кафедри педагогіки та психології ЧНУ ім. Б. Хмельницького Ірина Лещенко говорить, що весь викладацький колектив з нетерпінням чекав відкриття цього корпусу. 

- Зараз ми з радістю сприймаємо цей факт, що корпус відбудований та офіційно відкритий. Нарешті ми можемо використовувати ці нові затишні аудиторії для підготовки майбутніх учителів, соціальних працівників та психологів. Я сподіваюся, що нове обладнання допоможе і сприятиме нам у підготовці фахівців, - зазначає пані Ірина. 

Студентка-магістрантка психологічного факультету ЧНУ ім. Б. Хмельницького Анна Тиха розповідає, що має неперевершені враження від нового корпусу.

- У такій атмосфері хочеться ще більше занурюватися в навчання. Тут все зручно і зроблено саме для студентів. Кожна аудиторія має своє призначення і обладнана відповідно то того, які пари там проводитимуться. Я рада, що так вчасно вступила на магістратуру і що вже з цього року ми зможемо навчатися в новому корпусі, - говорить студентка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору