Золотоноша в диму: одні містяни палять усе, що заважає в дворі, інші – страждають

10 вересня 2020, 15:20

Через надмірну «хазяйновитість» деяких золотонісців спеціалісти сектору інспекції з благоустрою змушені відновити вечірні та нічні рейди, у ході яких виявляють таких горе-діячів, - передає "Золотоноша сіті".

Зокрема, 27 серпня у поле зору службовців потрапив 85-річний Микола, який спалював рослинні рештки на своєму городі.

Цього ж дня палила сухе картоплиння і пані Тетяна. І хоча усі найближчі сусіди уже проходили процедуру запрошення на адмінкомісію та сплату штрафів за порушення співіснування в громаді, 53-річну жінку це не зупинило. Сподівалася, що її «пронесе». Побачивши управлінців, вона спершу хотіла домовитися з хлопцями, щоб не складали протокол. Не спрацювало. Далі почала лякати сином, котрий служить правоохоронцем у столиці. Теж не пройшло. Протокол про порушення і притягнення до адмінвідповідальності таки склали. 4 вересня її запросили на засідання адміністративного органу до міської ради. Проігнорувала. Таким чином, жінці доведеться сплатити 1360 гривень штрафу.

Ще один мешканець Золотоноші Олександр розвів багаття на городі, хоча всього за кілька метрів від його двору стоїть контейнер. Такий же багатовмісний бак встановлений в іншому краю вулиці.

- Так ви хочете, щоб я те бадилля на горбу тягнув? - такою була реакція чолов’яги. Однак на пропозицію начальника управління ЖКГ Олександра Флоренка, котрий помітив дим ще з 23 Вересня, він загасив полум’я. Та викласти 340 гривень штрафу все ж доведеться. До речі, кожен з названих осіб має укладену угоду на вивезення ТПВ з КП «Міський водоканал»

Як розповів завідувач сектору інспекції з благоустрою відділу муніципального інспектування УЖКГ Сергій Строкань, протягом другої-третьої декади серпня складено близько 30 протоколів за спалювання рослинних решток містянами. Нині разом з начальником відділу муніципального інспектування Максимом Антиповичем вони завершили тривалий процес укладання договорів на централізоване вивезення сміття і побутових відходів на Струнківці. Якщо у червні такі угоди мали одиниці струнківчан, то нині – 80% мешканців мікрорайону. Нині аналогічними діями службовці охопили проблемну вулицю Баха (квартал №20), де жителі тягнуть непотріб у посадки, на узбіччя доріг, у болото, створюючи стихійні сміттєзвалища. Наступним буде квартал №21 – вул. Лікарняна, Пирятинська, частина Баха і Обухова, провулки Новий і Лікарняний, Ново-Бахівський.

- В основному до числа порушників потрапляють люди похилого віку, ті, кому за 80 років, - каже Сергій Ігоревич. – Підходиш до такої людини, робиш зауваження, а вона починає нервувати, руки трусяться, просять, вибачаються. Стає незручно. А з іншого боку, скільки пожеж, за даними рятувальників, спровокували саме такі безневинні багаття. Засуха тому на руку. І люди у віці вже не можуть блискавично зарадити ситуації, коли вогонь перекидається на господарські будівлі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору