“Студенти будуть отримувати якісну освіту і працювати в Черкасах”, – Віталій Ільченко

10 вересня 2020, 16:40

Відкриття реконструйованого навчального корпусу №4 Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького з аудиторіями і лабораторіями, оснащеними із використанням сучасних технологій стало радісною подією для викладачів ВИШу, його студентів і містян.  Черкасці тепер мають  привабливу архітектурну споруду у середмісті, студенти ж отримали оновлені навчальні приміщення з високотехнологічним обладнанням для навчання і науково-дослідницької роботи.

Нагадаємо, що інститутське приміщення було побудовано у 1932 році. Під час пожежі у квітні 1990 вогонь миттєво поглинув дерев’яні перекриття і перегородки, швидко розповсюджувався пустотами і став причиною масштабної пожежі в центрі  Черкас.

За спогадами учасників тих подій від високої температури плавилися ґудзики на плащах і гума протигазів вогнеборців.  19 пожежних потрапили до лікарень, а одному пожежа коштувала життя. Стихію перемогли, праве крило вдалося відстояти. Але всі ми добре пам’ятаємо, як кілька десятиліть  аварійне приміщення було закрите.

Привітати студентів і керівництво Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, одного з найуспішніших ВИШів України і гордість нашого міста прийшов і Віталій Ільченко, кандидат від Зе!команди на посаду мера м. Черкаси.

– Відповідальність перед Черкаською громадою, сьогодні, у нелегкий для країни час, дозволила спільними зусиллями держави, Уряду та керівництва університету відновити будівлю цього навчального корпусу. Від  сьогодні це місце наповниться вашою енергією, яка заряджає на успіх, – зазначив   Віталій Ільченко. – Наша відповідальність і наше завдання створити умови для того, щоб молоді та освічені випускники отримали можливості для успішної самореалізації саме в нашому місті.

Віталій Ільченко підкреслив, що якісна підготовка студентської молоді надзвичайно важлива для Черкас. Адже саме молодь, є тим інтелектуальним і кадровим потенціалом, що дозволить швидко змінювати  на краще життя черкасців:

– Ми зробимо все, щоб Черкаси стали містом, де хочеться жити, працювати, отримувати достойну зарплатню, створювати сім’ю та бути щасливим. Я впевнений, що місто чекають великі зміни. Зміни на краще. І дуже скоро на просте запитання: Яке б ти місто обрав собі для життя - кожний з гордістю зможе відповісти: “Мій вибір - Черкаси!”

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору