Відновлення після блефаропластики: скільки триває, які є обмеження і коли стає помітним результат?

04 листопада 2023, 08:18

Блефаропластика — це відома хірургічна операція з корекції дефектів шкіри повік та зони навколо очей. Як жінки, так і чоловіки користуються можливостями цього виду оперативного втручання для усунення помітних ознак старіння та повернення погляду привабливості й естетики. Безумовно, природу поведінки тонкої шкіри повік вже більшість пацієнтів розуміє та не дивується, чому з часом вона обвисає. А ось з ефектом втомленого та сумного погляду, що викликаний птозом шкіри миритися ніхто не бажає. І в 50 і в 60 років очі можуть сяяти від щастя — варто лише провести корекцію зони навколо них. 

Блефаропластику можна виконувати як кругову, так і окремо працювати з кожним типом повік:

  • з верхніми;
  •  зі шкірою нижніх повік.

Процедура проводиться традиційним хірургічним методом у більшості випадків, але дедалі більшої популярності набуває лазерна методика. Лазерна блефаропластика в клініці Gold Laser — це сучасна альтернатива класичному методу, коли розріз на шкірі повік виконується лазерним променем, що відіграє роль коагулятора й делікатно “склеює” судини шкірних структур та уникає значних крововтрат. Загалом, операція з корекції зони навколо очей визнана найефективнішою у боротьбі за омолодження шкіри повік, а зі знанням елементарних рекомендацій з відновлення після маніпуляції результат перевершить всі очікування.

Як довго триває реабілітаційний період?

Значна кількість пацієнтів турбуються про відновлення функції зору після блефаропластики, але операція на шкірі повік жодним чином не впливає на здатність бачити. За цей момент хвилюватися зовсім не варто!

Перші 3–5 днів шкіра навколо очей переважно має набряки та почервоніння. Інколи можуть з‘явитися синці, але така поведінка організму на механічне втручання в структури шкіри є абсолютно нормальною. 

Через 7–9 діб після блефаропластики лікар може знімати шви на контрольному огляді. Якщо втручання завершилось накладанням саморозчинних ниток чи пластирів, то процес загоєння проходить швидше, а рубці набувають природного тону шкіри через 3–4 місяці після операції, ховаючись в складці повіки чи в лінії росту вій.

У середньому повний реабілітаційний період триває 2–3 місяці, а перший візуальний ефект від операції вже можна оцінити через 10–14 днів. Молода шкіра повік без зморшків та провисань зберігає свій естетичний результат на 7–10 років.

Основні рекомендації та обмеження у догляді зони навколо очей після блефаропластики

Перші дні після корекції повік — найвідповідальніший для пацієнта період, в якому:

  • не можна мочити прооперовану ділянку мінімум 72 години;
  • не терти й не чесати очі;
  • дотримуватись правил гігієни та антисептичного оброблення швів;
  • уникати потрапляння прямих сонячних променів на рубці;
  • відмовитись від фізичних навантажень на 3–4 тижні;
  • спати на спині;
  • правильно харчуватися, не викликаючи продуктами додаткової набряклості тіла.

Тепер про блефаропластику ви знаєте дещо більше, а отже і наважитись на омолодження повік буде набагато легше!

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору