Для обласної МСЕК обрали директорку

04 листопада 2023, 09:40

Наталія Масенко

Конкурсна комісія під головуванням заступника голови обласної ради Михайла Мушієка обрала претендента на посаду директора Черкаського обласного центру медико-соціальної експертизи. У конкурсному відборі перемогла Наталія Масенко, яка зараз виконує обовʼязки директора установи. Остаточне рішення ухвалить сесія обласної ради.

Загалом участь у відборі брали дві претендентки. Чинна очільниця Наталія Масенко, а також Оксана Коваленко - лікарка з 25-и річним стажем, яка донедавна працювала в Черкаській міській консультативно-діагностичній поліклініці.

Оксана Коваленко

Після представлення конкурсних пропозицій та їх обговорення з представниками громадськості члени комісії шляхом відкритого голосування одноголосно визначилися й обрали переможницею Наталію Масенко.

Під час відбору вона розповіла про основні досягнення установи за останні роки, а також у своєму плані розвитку закладу наголосила на заходах із покращення якості медичного обслуговування громадян та продовженні впровадження нових видів реабілітаційної допомоги. Загалом же основний орієнтир роботи закладу стосуватиметься надання послуг військовослужбовцям.

За інформацією пресслужби Черкаської облради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору