Зеленський розглядає можливість виборів в Україні на весні 2024, – Кулеба

03 листопада 2023, 22:32

В Україні настуного року мали б відбутися президентські вибори. Однак на шляху до реалізації цього є чимало проблем через повномасштабну війну з росією. Президент України Володимир Зеленський зараз зважує всі "за" та "проти" проведення президентських виборів навесні 2024 року.

Про це розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, пише ТСН з посиланням на Sky News.

"Ми не закриваємо цю сторінку. Президент України розглядає та зважує різні "за" та "проти", - сказав очільник МЗС.

Він додав, що проведення президентських виборів під час війни з Росією супроводжуватиметься безпрецедентними труднощами.

Нагадаємо, раніше в Офісі президента повідомляли, що ще не вирішили, чи відбудуться вибори в Україні наступної весни, утім, така ймовірність є. Також Зеленський казав, що вибори в Україні можуть відбутися тільки у разі, якщо “парламенту вдасться вирішитися всі завдання щодо забезпечення доступу до голосування”.

Водночас Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) впродовж 30 вересня-13 жовтня провів всеукраїнське опитування громадян щодо того, коли мають бути проведені вибори в Україні та про ставлення до можливого обмеження прав громадян на період відновлення.

З'ясувалося, що за результатами опитування станом на жовтень 2023 року 81% респондентів вважають, що вибори мають проводитися після війни й зараз вони не на часі. 16% вважають, що вибори мають проводитися попри війну в Україні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Петро :

Бородатий чортяка має понести покарання , а не другий термін

Вгору