“Відновлення черкаського аеропорту коштуватиме 600 мільйонів гривень”, – Роман Боднар

18 серпня 2020, 16:09

На реконструкцію злітно-посадкової смуги черкаського аеропорту вже виділили більше 120 мільйонів гривень. Однак для того, щоб запустити повноцінний аеропорт, у нього необхідно "вкласти" більше 600 мільйонів.

Про це на пресконференції повідомив очільник Черкаської обласної держадміністрації Роман Боднар.

- Запустити аеропорт із усім необхідним обладнанням, технікою, диспетчерською та іншими відділами коштує дуже дорого. Без внесків інвесторів ми цю суму не осилимо - за попередніми підлрахунками, вона сягає 600 мільйонів гривень. Я нікого в оману вводити не буду і тому не обіцяю, що відкриття аеропорту відбудеться за моєї каденції, - розповів голова ОДА.

В обласній держадміністрації сподіваються, що кошти вкладуть стратегічні інвестори, які візьмуть на себе велику суму витрат, щоб відновити аеропорт. До початку карантину ним цікавилися Казахстан і Китай.

- Ми вели перемовини з Китаєм до карантину, але після хаосу в світі в перемовинах - тиша. Хоча інвестори повинні зацікавитися територією аеропорту, оскільки Черкаси розташовані у хорошому логістичному місці, - розповідає Роман Боднар.

Нині на території черкаського аеропорту проводяться необхідні мінімальні роботи, щоб його могла використовувати мала авіація.

- Нам залишилося доробити дорожню розмітку, огорожу та деякі інші нюанси. Після того, як ми все облаштуємо, територією аеропорту може користуватися мала авіація. Я думаю, вона буде поширена, - прокоментував очільник ОДА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору