Черкаси готуються до масштабного автофестивалю

18 серпня 2020, 15:30

Автомобільний фестиваль ЧеAUTOFEST відбудеться 22-24 серпня на території Черкаського аеропорту. 

Організатор заходу, керівник автомобільного клубу Черкас та офіційний представник автофедерації у Черкаській області Андрій Яроменко говорить, що на глядачів чекає автомобільний фестиваль такого масштабу, якого ще не було ні в Черкасас, ні в Україні. 

- Ми давно планували влаштувати подібний захід, адже за 3 дні на трасі “Aeroring” відбудеться 4 різних змагання: 22 та 23 серпня – трофей ФАУ з ралі на серійних авто ( I етап) та чемпіонат України з трекових гонок ( II та III етапи), 24 серпня – національні змагання з автокросу, - розповідає організатор фестивалю. 

За його словами, більше 50 екіпажів підтвердили свої наміри про участь у заході. 

- До того ж, учасники будуть з різних областей України. Всі три дні фестивалю будуть доволі насиченими, зранку і до вечора проходитимуть автомобільні змагання високого рівня і ми сподіваємося, що цей захід подарує глядачам незабутні враження та емоції, - каже пан Ярмоленко.

Також організатор зазначив, що до Дня незалежності для черкаських вболівальників підготували справжнє свято.

- Вперше в місті на новій трасі пройде змагання з автомобільного кросу, у якому візьмуть участь і наймолодші учасники - діти від 6 років. Не так часто в Україні з’являються нові траси, проте наша область та місто, силами активістів та небайдужих людей, змогли побудувати на території аеропорту трек “Aeroring”, - говорить Андрій Ярмоленко.

Поділитись

Коментарі

Вгору