Відкриття перинатального центру в Черкасах можуть перенести на початок нового року

26 жовтня 2016, 08:06

4bc568a1dd50d613f9abdcf00bf495ac4ca6c8ca

Відкриття обласного перинатального центру планувалося на третю декаду жовтня. Але його можуть перенести аж на початок нового року.

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник, пише УНН-Центр.

“Зараз чомусь нема свіжої, активної інформації про його відкриття. Зважаючи на особливості функціонування закладу, найімовірніше, це означає, що терміни відкриття будуть перенесені на початок нового бюджетного року. Так легше починати працювати — коли є кошторис, штати, коли ти повністю готовий до функціонування, а не коли в кінці бюджетного року судомно починаєш шукати, де взяти кошти на зарплату та на поточні видатки. Хоча днями заклад відвідував заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв, який наголошував на готовності центру до введення в експлуатацію”, — висловив припущення Олег Стадник.

Нагадаємо, що для добудови та експлуатації Черкаського перинатального центру не вистачає близько 2 млн грн.

Коментарі

Олена сказав:

У цiй ситуацii краще не робити передчасних та гучних заяв. Бо маемо гiркий досвiд щодо безвiзу. Ну от-от, ну в травнi, ну у вереснi, ну у жовтнi, тепер 24 листопада…Думаю, нi у листопадi, нi у груднi нам його не дадуть. Та й люди вже втомилися 2 роки чекати. Судячи по опитуванню на вiдомому сайтi, бiльше всього народ чекае пiдвищення з/п та пенсiй. Безвiзовий режим опинився на останньому мiсцi! А перинатальний центр ще Богатирьова з Тулубом обiцяли ввести в експлуатацiю ще майже 3 роки тому. Як кажуть, обiцянка – цяцянка!

Вгору