Заступник військового комісара Черкащини не бачить патріотичного вогню в очах у молоді

26 жовтня 2016, 08:38

2fc90d53b8e6bf84dce1471738692cba

У сучасної молоді заступник начальника Черкаського обласного військового комісаріату Олег Захаренко не бачить патріотичного вогню в очах. Про це він сказав на сьогоднішньому круглому столі, де обговорювався військовий конфлікт в Україні. Виступав, Захаренко, між іншим, російською, повідомляє Прочерк.

"Хлопців призивають. Скажу чесно, патріотичного вогню, що от він прийшов чогось навчитися, щоб в перспективі захистити сім’ю і Батьківщину, немає. Що б там не говорили про патріотизм, молоде суспільство (може це будуть гучні слова) у якійсь мірі загублене", – зазначив Олег Захаренко.

Він висловився критично також на тему підготовки школярів у рамках предмету "Захист Вітчизни". Мовляв, по призову видно, що хлопців не готують як слід до захисту Батьківщини.

"Молодь, скажімо так, загублена… Так, молодь знайдена у флешмобах, які я, чесно кажучи, може в силу віку чи виховання, не розумію. Ну намалювали патріотичні смужки на лобі, щоках, ну покричали, ну закінчили. А результат? Наприклад, щоб наступного понеділка всі прийшли у військкомат записуватися на службу? Не пішли", – зауважив заступник начальника Черкаського обласного військового комісаріат.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору