Верещук та Порхун перевірили у Черкасах шелтер для переселенців

16 червня 2024, 10:09

Черкаси із робочим візитом відвідали віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук та тимчасово виконувач обов’язків Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун.

Посадовці оглянули шелтер для переселенців, який облаштували у приміщенні колишнього дитячого садочка на вулиці Кобзарській. Його створили восени 2023 року за кошти бюджету територіальної громади та завдяки допомозі Товариства Червоного Хреста. Тут створені 26 блоків сімейного типу з окремими санітарними вузлами, душовими, кімнатами для прийому їжі та спальними кімнатами.

У них проживають близько 60 осіб.

Ірина Верещук відвідала і Майстерню позитиву, де проходять заняття для дітей. Там вона поспілкувалася з маленькими гостями міста.

"На таких заходах постійно запитую думку дітей, адже вони щирі у своїх словах. Тому дякую міському голові Анатолію Бондаренку та його команді за те, що піклуються про людей, які втратили домівку", - наголосила Ірина Верещук.

Від посадовці діти отримали солодкі подарунки та набір канцелярських приладь від ЮНІСЕФ.

Потому на нараді в обласній військовій адміністрації обговорили основні аспекти ветеранської політики та взаємодії держави і громад.

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко коротко розповів про основні кейси Черкас, а також деякі проблемні питання.

Наприкінці зустрічі відбулося спілкування поспілкувалися із родинами наших героїв.

За інформацією Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

ЮРІЙ :

ЦЯ ЗРАДНИЦЯ ВЕРЕЩУК РАЗОМ З ЗЕЛЕНСЬКИМ РОЗМІНУВАЛИ ЧОНГАР, ЗАПУСТИЛИ В УКРАЇНУ МОСКАЛІВ,ЗДАЛИ ПІВДЕНЬ УКРАЇНИ. З ЇХ ВИНИ ЗАГИНУЛО СОТНІ ТИСЯЧ УКРАЇНЦІВ. ЇХНЄ МІСЦЕ У В”ЯЗНИЦІ.

Зе-вакханалія :

Не на часі…

Вгору