Вчителі Черкащини навчалися можливостям віртуальних лабораторій Еinstein

31 жовтня 2017, 12:35

Учителі природничо-математичних дисциплін навчальних закладів області вивчали технології та інструментарій використання віртуальних лабораторій Еinstein «Фізика, хімія та біологія». Тренінг відбувся на базі центру STEM-освіти Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Такі лабораторії дають широкі можливості для вивчення природничих наук та зацікавлюють учнів при проведенні практичних досліджень.

«Використання віртуальних лабораторій сприяє розвитку критичного мислення в учнів, практиці інженерного дизайну та математичного моделювання. Це новітні інструменти, які можна і варто використовувати на уроках в сучасній школі», - говорить кандидат технічних наук Денис Ступак.

Педагоги області на практиці апробували застосування технологій та інструментарію віртуальних лабораторій Еinstein™ Фізика, Хімія та Біологія та дійшли висновку, що їх використання дає можливість отримати реальні умови для виконання експериментальних завдань, скорочує час на підготовку і проведення фронтальних, демонстраційних експериментів, підвищує точність вимірів, можливість комп’ютерного опрацювання експериментальних даних,  модернізує «традиційні» лабораторні роботи та дозволяє проводити учнівські дослідження МАН на якісно-новому рівні.

За повідомленням прес-служби Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Вгору