В Умані з’явиться вулиця на честь загиблого воїна АТО

20 березня 2017, 17:26

13 березня 2017 року Уманська міська рада оприлюднила розпорядження "Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці і найменування нових вулиць", пише "04744.info".

Метою даного розпорядження є проведення громадського обговорення та залучення мешканців Умані до розгляду пропозицій та врахування їх думки під час прийняття рішення. Основна тема слухань - перейменування вулиці Коломенської на вулицю заглиблого в АТО уманчанина Андрія Кизила. Також розглянеться питання про найменування нових вулиць, які створені в місті.

Згідно із законом України "Про місцеве самоврядування в Україн"і буде здійснено реєстрацію пропозицій та зауважень громадян.  Також підготовлено інформаційну довідку про Андрія Кизила.

На офіційному сайті Уманської міської ради буде оприлюднено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення, пропозиції та зауваженя, отримані упродовж його проведення та результати.

Термін проведення громадського обговорення складає два місяці з дня оприлюднення інформаційного повідомлення про його проведення.

Коментарі

Вгору