В Умані відкрили перший консульський відділ для паломників-хасидів

28 вересня 2019, 15:30

Його мета - допомога прочанам. Консульський  відділ буде працювати на час святкування Рош ха-Шана. Про це 27 вересня, повідомив заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич.

Заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич зазначив, що консульський відділ буде працювати під час проведення масових заходів за участі паломників.

- Кожного року до Умані приїжджає велика кількість іноземців. Відтак   трапляються випадки, коли  вони втрачають   документи.  Раніше прочани зверталися за допомогою до поліції, але організація роботи по поверненню вірян додому займала певний час. Зараз у випадку втрати документів іноземці можуть безпосередньо  звернутися до цього  відділу, отримати тимчасовий документ, який дає підстави  швидко та безперешкодно повернутися додому,- повідомив Олександр Фацевич. 

Читайте також: Шістьох хасидів, які приїхали до Умані, примусово видворили з країни

Участь у відкритті взяли  посол Держави Ізраїль в Україні  Джоел Ліон та начальник поліції в Черкаській області Валерій Лютий.

За інформацією із пресслужби ГУНП у Черкаській області

Нагадаємо, поліцейські, задіяні до охорони правопорядку під час проведення в Умані святкування Нового року за Іудейським календарем – Рош ха-Шана, обурюються умовами, в яких їм доводиться харчуватися.

Коментарі

Черкащанка сказав:

А можно перевезти мощи Нахмана в Израиль и избавить людей от ежегодного кошмара, называемого “новым годом”?

Вгору