За Крим не загинув жоден солдат: співак із Черкащини розповів про свою участь у скандальному флешмобі (відео)

28 вересня 2019, 14:21

Фото - replyua.net

Співак із Черкащини Олег Винник розповів чому узяв участь у скандальному флешмобі разом із російськими знаменитостями, які публічно заявляли про "російський Крим". Про це він повідомив у коментарі "Вікнам".

- Мені образливо, як люди реагують на цей вчинок, - сказав Винник і наголосив, що брав участь винятково у флешмобі до Всесвітнього дня миру і повного переліку учасників не знав. До того ж заявляє, що його ім'я використали у тому російському проєкті.  • Я вважаю, що сьогодні ми маємо думати про мир, а не шукати підводні камені й засуджувати когось. Важливо лише те, що ти чиниш і в першу чергу ми маємо звертати увагу на це. Що ж до питання Криму, то можливо сьогодні треба дивитися по іншому на справу і взагалі на те, що ми сьогодні маємо. Я не буду нічого ділити і казати чий Крим, мені здається, що це вже нічого не дає. Якщо ми будемо кричати, що Крим наш, а він по факту не наш, то ми нічого не вирішуємо. Будемо відвертими, за Крим не вмер жоден солдат. Я не вважаю, що Крим забрали і він дорожчий за життя і долі десятків тисяч українців, які загинули в незрозумілій війні, якій кінця немає,- прокоментував Винник.

На останок співак запевнив, що концертів у Росії давати не збирається.

Читайте також: “Усім мир”: співак із Черкащини заспівав разом із російськими зірками-прихильниками Путіна (відео)

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Тарас :

Віник-ідіот!!!

петрович :

загиблий офіцер був. а якщо до тебе прийдуть рейдери і заберуть авто будинок одяг то ти побіжиш тут же в поліцію бо ай яй яй. а Крим теж відібрали мародери та рейдери для яких ти дурачок і співав

Михайло :

Краще б воно верещало.

андрей :

пусть теперь не удивляется , когда ему откажут в проведении концертов в Украине или будут их срывать.

Василь :

Винник падлюка, і він це не заперечує, тут немає що казати. Пам’ять у таких “людей” коротка, їх навіть шкода…

Факт :

Клоун Виник один человек, точно погиб, офицер родом из Мелитополя. Кроме того несколько крымских татар было убито. Обычные поющие труселя этот Виник.

Остап :

Клоун Виник один человек, точно погиб, офицер родом из Мелитополя. Кроме того несколько крымских татар было убито. Обычные поющие труселя этот Виник.

Лелека :

Цей “пєвєц” обсмоктаний викручується, намагається зробити з нас дурнів.

Лелека :

Цей пєвциц обсмоктаний викручується, має всіх за дурнів?

Михаил :

Это он предлагает всем смириться с потерей части Украины, всё забыть, побрататься с рашкой. Теперь он рассказывает, что не знал куда едет и с кем будет писать ролик. Не трепись – бабло взяло верх. Как украинский певец, ты для нас умер. Вали в рашку и вылизывай их. Плюю на тебя.

Степан :

Этот винник – просто очередной ватный придурок.

Черкащанка :

Ну всё, Олежек, ты попал…Разве можно у нас говорить то, что думаешь? Лучше вообще не касаться темы войны на Донбассе или аннексии Крыма. Его бы зауважали, если бы он сказал, что Крым украинский, а на Донбассе защищают нашу землю. Этот постулат – общепринятый обществом и любое другое мнение может испортить не только карьеру, но и жизнь. Я тоже считаю, что Крым ТА власть СДАЛА “без шума и пыли”, не сделав НИЧЕГО, чтобы выгнать врага, а войну нужно заканчивать, пока не потеряли всех наших хлопцев. Ну давайте, нападайте, оскорбляйте. Но это – моё мнение Имею право.

Вгору