В Умані відкрили кримінальне провадження через падіння будівельного крану на автомобіль

21 квітня 2016, 15:40

2

Групою прокурорів Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки  під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.272 Кримінального кодексу України.

Встановлено, що 20.04.2016 року близько 15.00 години під час виконання будівельних робіт на одному з товариств, що знаходиться в м. Умань, впав на бік підйомний кран, стріла якого вийшла на проїзну частину та відбулося зіткнення з дахом проїжджаючого в той час автомобіля,  всередині якого знаходилося п’ятеро осіб. В результаті падіння стріли на дах автомобіля жінка, 1960 р.н. померла на місці, а інші пасажири отримали тілесні ушкодження.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні взято на контроль керівництвом Уманською місцевою прокуратурою.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення злочинцю загрожує покарання у виді обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За інформацією прес-служби Уманської місцевої прокуратури

 

Коментарі

Вгору