У Каневі засудили двох селян, які викрали племінну кобилу вартістю більше 200 тис грн

21 квітня 2016, 16:03

thumb_image-150x150

Вироком Канівського міськрайонного суду до позбавлення волі засуджено 37-річну та 43-річного жителів с. Беркозівка Канівського району, які за попередньою змовою викрали із приватного загону дороговартісну племінну кобилу, яку згодом продали за 30 000 грн.

В ході досудового розслідування встановлено, що чоловік за попередньою змовою зі своєю знайомою, яка перебувала у стані алкогольного сп’яніння, близько 22.00 години, знаходячись в с. Беркозівка Канівського району Черкаської області, переслідуючи ціль таємного викрадення чужого майна, діючи умисно, з корисливих мотивів, проникли через отвір в огорожі на територію загону приватного підприємства «Мустанг», звідки таємно викрали племінну кобилу породи Гановерська 2004 р.н., вартість якої згідно висновку експерта  на день вчинення крадіжки могла становити 241 566 грн.,  чим завдали потерпілому матеріальних збитків.

Під час судового розгляду вказаної справи жінка свою вину у скоєному визнала повністю та щиро розкаялась. Чоловік же до останнього наполягав на тому, що вказаний злочин вчинено іншими особами.

Незважаючи на не визнання своєї вини, причетність крадія до вчинення вказаного кримінального правопорушення доведена прокурором у повному обсязі. Так, на підставі пред’явлено обвинувачення, чоловіка засуджено за ч.4 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена у великих розмірах) до 6 років позбавлення волі. Однак, у зв’язку з тим, що чоловік мав не зняту та не погашену судимість за попереднім вироком, суд, відповідно до положень ст. 71 КК України, остаточно за сукупністю вироків призначив останньому покарання у виді 6 років та 3 місяців позбавлення волі.

Цим же вироком суду співучасницю злочину засуджено за ч. 4 ст. 185 КК України до 5 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 3 роки.

Крім того, вироком суду задоволено цивільний позов потерпілого про відшкодування крадіями завданої матеріальної шкоди у сумі 241 566 грн.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

 

Коментарі

Вгору