В Умані створять запас необхідної продукції на випадок надзвичайного стану

31 липня 2014, 17:14

В області і в Умані, зокрема, вживаються усі заходи для того, щоб була можливість захистити населення у разі надзвичайних ситуацій. Так здійснюється перевірка споруд укриття. А днями до виконавчого комітет надійшов лист з обладміністрації про необхідність створення запасів продовольчих та інших товарів для вжитку в особливий період.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Уманської міської ради у Facebook.

31 липня виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цебрій зустрівся із представниками підприємницької галузі міста, щоб повідомити та обговорити питання створення запасу продукції у торгівельній мережі, що обумовлено напруженою ситуацією на Сході України та загрозою її поширення на інші території держави.

Керівників уманських підприємств – продовольчих, промислових, транспортних, медичних, легкої промисловості та інших просили надати інформацію до завершення робочого дня 31 липня про резерв або запас різноманітних товарів, що вони мають. Це необхідно, щоб місто мало можливість у складний час забезпечити мешканців Умані та району усім необхідним. Виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цебрій зазначив, що оскільки невідомо, коли ситуація в країні стабілізується, то ми маємо бути готові до будь-яких варіантів. Уманські підприємці погодились, що в разі потреби допомагатиму.

На завершення стратегічної наради Олександр Володимирович зазначив, що місто і його мешканці мають бути захищені від усіх несподіванок та готовими зустріти їх.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору