В Умані перевірили бомбосховища на випадок війни (фото)

31 липня 2014, 10:10

30 липня виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій перевірив стан готовності об’єктів бомбосховищ, що знаходяться на балансі Уманських енергетичних мереж ПАТ «Черкасиобленерго», ПАТ «Уманьферммаш» та укриття на насосній станції четвертого підйому КП «Уманьводоканал».

Про це повідомляє виконком Уманської міської ради у Facebook.

Під час перевірки встановлено, що дані стратегічно важливі об’єкти знаходять в належному стані.

Директор Уманських енергетичних мереж Сергій Клочко зазначив, що на підприємстві щорічно проводяться ремонтні роботи, огляд стану бомбосховища, виділяються кошти для належного його утримання. Даний об’єкт може прийняти до 300 осіб та забезпечений вогнегасниками, водою, зв’язком, аварійним освітленням, протигазами, вентиляцією.

У бомбосховищі ПАТ «Уманьферммаш» можна розмістити майже дві тисячі чоловік, окрім того при потребі тут можна обладнати медичний пункт, є зв'язок з містом. А на випадок бомбардування міста КП «Уманьводоканал» має також стратегічний запас води.

Перший заступник міського голови Станіслав Марков проінформував про загальну кількість об’єктів, що можуть бути використані на випадок загрози воєнних дій. Зі слів Станіслава Олександровича в місті налічується 14 бомбосховищ, 16 протирадіаційних сховищ і понад 20 укриттів у підвалах житлових будинків.

Підсумовуючи візити на захисні споруди міста, Олександр Володимирович позитивно відзначив діяльність керівників підприємств, які зберегли і утримують в належному стані дані об’єкти, та зазначив, що продовжить інспектування решти бомбосховищ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору