В Умані шахраї від імені прокуратури вимагають гроші у містян

04 жовтня 2018, 14:04

В Умані шахраї від імені прокуратури вимагають гроші у містян

В Умані невідомі представляються працівниками місцевої прокуратури та вимагають у громадян значні суми грошей. Наразі правоохоронці з’ясовують обставини одного з таких випадків, інформує "04744.info".

В Уманській місцевій прокуратурі повідомили, що шахраї звертаються до жителів міста з незаконними вимогами чи пропозиціями розв’язати певні питання за допомогою грошових коштів або позичити їх.

Зокрема, 3 жовтня зловмисники шляхом обману намагалися заволодіти грошовими коштами жителя Умані у сумі 6500 доларів. Шахраї не довели свої злочинні дії до кінця з причин, що не залежали від їх волі.

Наразі правоохоронці з’ясовують всі обставини зазначеної вище події. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

- Попереджаємо, що зловмисники можуть діяти різними способами шахрайства, зокрема за допомогою телефону, зателефонувавши на місцеві чи мобільні засоби зв’язку, або через мережу Інтернет, ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

Прокуратура просить уманчан бути обачними, не піддаватися на провокації та повідомляти правоохоронні органи про вказані факти.

Вгору