В Україні від 18 травня може настати паливний колапс

15 травня 2024, 11:30

В Україні від 18 травня може настати паливний колапс. Без пройдених комісій у ТЦК та ВЛК водіїв можуть не випустити за кордон за паливно-мастильними матеріалами.

Про це розповів директор мережі АЗС Дмитро Леушкін в ефірі "КИЇВ24".

"Від 18 числа за кордон перестануть пускати вантажівки з водіями, які не мають QR-коду. А такий код, як ви розумієте, це ТЦК та ВЛК. Якщо таке трапиться, то у нас буде паливна криза, отак, що вже на порозі. І це питання мене зараз турбує більше, ніж нові акцизи, які погодили. І це може бути пов'язано не тільки з паливно-мастильними матеріалами, але й з ліками, з усім-усім. Ви розумієте, що ми все імпортуємо. І якщо лише 5 відсотків вантажівок залишиться на рейсі. Це буде колапс", – сказав він.

На думку Леушкіна, прописати закон – це одне, а зробити його – це інше. "І це вирішувати має кожен водій, ТЦК, а потім ВЛК. А потім, може, бронь, але це неточно. Ви розумієте, що між цим може бути. Два тижні – це запас який на АЗС. Максимум на два тижні", – наголосив він.

Нагадаємо, закон про мобілізацію набуде чинності вже 18-го травня. Оновити дані необхідно протягом 60-ти днів, не чекаючи повістки для цього.

Нагадаємо, Верховна Рада підняла штрафи для ухилянтів. Водночас Черкаський ТЦК тимчасово припинив прийом документів на відстрочку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ10 запитань про “Оберіг”: хто матиме доступ до даних і як їх верифікуватимуть

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван Мазепа :

Ха-ха! Дії Верховної-зради, спричинять колапс руками тцку-нів фашистів. Жрем, що заслужили. Нажаль…

Вгору