В Україні розпочали роботу Е-кабінети вступника

06 липня 2024, 19:53

Упродовж усього місяця (з 1 липня до 18:00 31 липня) кожен абітурієнт може створити електронний кабінет у спеціальній системі – cabinet.edbo.gov.ua – для подальшого вступу до закладів вищої освіти. 

Важливо запам’ятати вказану під час реєстрації адресу електронної пошти, адже вона буде пізніше потрібна для входу у кабінет.  

Для реєстрації вступникові потрібно внести до системи дані документа про повну загальну середню освіту (атестата) та одного із сертифікатів ЗНО/НМТ. Якщо сертифіката ЗНО/НМТ немає, під час реєстрації потрібно обрати «Не маю сертифікатів НМТ (ЗНО)», тоді кабінет буде зареєстрований за допомогою документа, що посвідчує особу.

Зареєструвати е-кабінет можна лише у випадку, якщо атестат виданий пізніше за 1998 рік. Якщо ж ні – доведеться подавати заяву до закладу освіти в паперовій формі. 

Після активації електронного кабінету (на електронну пошту прийде лист) вступник має вказати свій контактний номер телефону  у міжнародному форматі; завантажити кольорову фотографію; фотокопію додатка до свідоцтва/атестата про повну загальну середню освіту.

Подати ж заяву про вступ та документи до вишів можна буде з 19 липня до 18.00 31 липня 2024 року.

За інформацією Урядового порталу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору