В ОДА пояснили, чому зекономили на музичному обладнанні для театру

17 серпня 2020, 15:30

Обладнання, яке вирішили придбати у черкаський драматичний театр, нічим не гірше за дорожчий аналог. Про це повідомив голова ОДА Роман Боднар під час пресконференції.

Зараз у Драмтеатрі триває друга черга ремонтних робіт. На часі - закупівля сценічного обладнання. Однак під час узгодження, у кого купувати техніку, у представників обласної влади виникло непорозуміння з директором театру.

- Адміністрація театру просила понад 100 мільйонів гривень на другу чергу робіт. Але після перевірки та кількох експертиз вдалося зменшити вартість закупівлі майже вдвічі, - розповідає Роман Боднар.

Голова ОДА пояснює, що через завищену суму на обладнання інші культурні об'єкти могли залишитися без фінансування.

- Були ризики і в цьому році не здати Драмтеатр в експлуатацію. Передбачалося, що майже 111 млн грн ми маємо направити на другу чергу. Якби ми залишили цю суму, то весь Фонд регіонального розвитку пішов би на драмтеатр. Я вважаю, що це несправедливо по відношенню до інших об’єктів, — відзначив Роман Боднар.

Посадовець каже, що обладнання, яке закупили, не гірше за те, яке планували попередньо.

- Простий слухач не зможе відрізнити звучання обладнання. Це може бути виробник на ступінь нижче і відмінність у звуках почують хіба що фахівці. Але ми скоротили видатки до 60 мільйонів гривень і це дозволить відкрити драмтеатр у цьому році, - пояснив Роман Боднар.

Поділитись

Коментарі

Вгору