В Іркліївському риброзпліднику – новий керівник

11 листопада 2016, 08:06
Фото: Про Все

Ліворуч Єгор Репецький Фото: Про Все

У Черкасах представили нового керівника Державного підприємства «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб» 48-річного Єгора Репецького.

Як зазначив під час представлення заступник голови Держрибагентства України Андрій Кравченко, перед новим керівником стоїть завдання у забезпеченні продовольчої безпеки держави.

Про себе новий керівник розповів, що має науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук.

- Працював помічником народних депутатів України, заступником міністра у справах молоді, сім’ї та гендерної політики Криму, був в Адміністрації України. Маю 5 ранг державного службовця. Також є досвід роботи у бізнесовій та промисловій сфері, - зазначив Єгор Репецький.

Керівника обирали за конкурсною системою.

Серед перших своїх кроків називає – осучаснення ведення бухгалтерського обліку на підприємстві. Це, за його словами, покращить рентабельність. Також збирається залучати до розвитку рибросплідника науковців.

- Значну увагу хочу приділити інкубаційному цеху. Знаючи, що після інкубації виживання малька на рівні приблизно 23%. Хоча європейський досвід показує, що цей показник можна збільшити, застосувавши нові технології. Таким чином, собівартість продукції буде знижуватися, а дохід підвищуватиметься, - поділився своїми планами новопризначений керівник. – Також будемо виходити зі своєю продукцією на магазини.

Коментарі

Вгору