Черкащанам пропонують взяти участь у конкурсі читацьких смаків «ЧЕчитка»

11 листопада 2016, 07:35

15050001_555751034618219_342857798_n

«ЧЕчитка» – це вибір черкасцями кращої книжкової новинки 2016 року серед сучасної української літератури. «Книжковий маестро» відібрав найсвіжіші популярні видання вітчизняних авторів від провідних видавництв країни. І пропонує містянам безкоштовно їх прочитати.

Для цього читач просто лишає завдаток, який віддається після повернення книги. Взяти видання можна у активістів «Книжкового маестро», Черкаській обласній бібліотеці для дітей (вул. Святотроїцька, 24) «Некафе» і в інших спеціалізованих точках, адреси яких повідомимо згодом.

Після прочитання, читачі заповнюють анкету-опитування, в якій онлайн або в паперовому варіанті оцінюють видання за критеріями від одного до п’яти і лишають відгук. За результатами читацьких оцінок ГО «Книжковий маестро» визначить кращу книгу сучасної української літератури 2016 року. Результати «ЧЕчитки» організатори повідомлять на всеукраїнському книжковому фестивалі, який готує команда.

На всіх учасників чекають призи.

Конкурс читацьких смаків «ЧЕчитка» від ГО «Книжковий маестро» популяризує сучасних молодих українських авторів та вітчизняну літературу, а також долучає молодь до читання. Вже маємо книги А. Чапая «Тато в декреті», А. Бондара «І тим, що в гробах», М. Кідрука «Зазирни у мої сни», М. Лаюка «Баборня».

Довідка: ГО «Книжковий маестро» – молодіжна громадська організація, яка популяризує сучасну українську літературу, українських авторів та читання серед черкащан. Команда неодноразово організовувала міські книжкові фестивалі, конкурси та зустрічі. Зокрема, за сприяння ГО «Книжковий маестро» до Черкас приїздили Іван Малкович, Андрій Курков, Юрій Макаров, Андрій Кокотюха, Юрко Іздрик, Макс Кідрук, Дмитро Лазуткін, Володимир Лис, Ілля Стронговський, Галина Вдовиченко, Олексій Чупа та інші.

Коментарі

Вгору