Уже восени в Черкасах з’явиться своя льодова арена

24 липня 2018, 16:06
презентація ковзанки в Черкасах

Фото: Про все

У Черкасах на Центральному стадіоні вже восени з'явиться льодова арена. Її проект було сьогодні презентовано на прес-конференції, які відбулася в Черкасах. 

Заступник міського голови Юрій Ботнар зазначив, що подібні ковзанки вже існують в кількох містах і, відповідно, інвестор має певний досвід у цьому напрямку. Також він зазначив, що інвестор згоден нести і соціальне навантаження.

- На цей проект ми не витратимо жодної копійки з бюджету. Всі кошти вкладає інвестор. Сама арена буде надаватися безкоштовно для занять фігуристів та хокейної команди міста. Зазначу, що вона буде оформлена в кольорах міста, - розповів Юрій Ботнар.

Розміщуватися ковзанка буде на пустці, де зазвичай розміщується цирк. На її зведення буде потрібно близько трьох місяців. Окрім самої арени вона буде облаштована розсувними трибунами, які будуть виставлятися в дні змагань.

ковзанка Слайз

- Наша ковзанка є повітряною кулею, до якої заходиш і тебе поглинає її атмосфера. Така ковзанка вже працює в Кропивницькому, але має менший розмір. Там ми розвивали також і фігурне катання. В Черкасах ковзанка матиме більшу арену і ми зможемо проводити тут чемпіонати з хокею, - розповіла приватний підприємець із Кіровоградщини Катерина Скороход.

Також буде створено теплу зону, з якої батьки та гості можуть спостерігати за катаннями. Будуть доступні гарячі напої. На території льодової арени не буде дозволено ні алкоголю, ні вживання тютюну.

- Звісно, що проект орієнтований на отримання прибутку. Але для занять фігуристів та хокеїстів заняття будуть безкоштовними. Також до бюджету комунального підприємства будуть надходити кошти, які допоможуть не звертатися до міського бюджету за фінансуванням, - зазначив Юрій Ботнар.

Усі ковзани на цій ковзанці проходять стерилізацію, а система оплати передбачає можливість взяти паузу і повернутися до ковзанки трішки пізніше.

Функціонувати ковзанка буде з жовтня по травень місяць.

Вгору