Наметове містечко, майстер-класи і борщ з карасями: організатори “Ше.Fest” оголосили програму фестивалю

24 липня 2018, 16:42

Наметове містечко, майстер-класи і борщ з карасями: організатори “Ше.Fest” оголосили програму фестивалю

У селі Моринці Звенигородського району вже вп’яте відбудеться фестиваль “Ше.Fest”, який проходитиме 18 та 19 серпня. 

Для глядачів фестивалю вдень і вночі працюватимуть 10 локацій. З музичної сцени лунатимуть виступи сучасних українських гуртів: Тінь Сонця, Нумер 482, Mysterya, Колір Ночі, Go-A, ВІЙ, MniShek, Ангажемент на вівторок.

На просвітницьку галявину завітають письменники - Василь Шкляр із презентацією своєї нової книги «Самотній вовк» та Сашко Лірник із авторськими та народними казками; відбудуться лекції, від дослідниці Ольги Шарапи на тему «Осучаснення Шевченка в музейних реліквіях», представника Українського інституту національної пам’яті на тему «Згадки Тараса Шевченка в архівах СБУ», професора Ірини Савченко "Кавказ" Т.Шевченка як літературний твір і політологічний текст", мовознавця Миколи Зубкова «Заборонений і цензурований «Кобзар». На галявині лунатимуть музичні виступи від гуртів та бардів: «Тільки Світло»«Супер-8», «adm:t», «Pororoka», Богдан Тарасюк. Також відбудеться презентація поетичної збірки Злати-Зоряни Паламарчук та гутірки від громадських діячів: Сергія Василюка, Андрія Рибалка та інших. А також на галявині відбудеться традиційний поетичний Ше.Батл на визначення найкращого поета фестивалю.

Театральна сцена запропонує глядачам прем’єру від актора Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича – Івана Гарасимчука з моновиставою «Тарас» та виставу «Назар Стодоля» за однойменною п’єсою Тараса Шевченка від Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького (режисер-постановник: Євген Курман).

На учасників фестивалю чекають екскурсії, майстер-класи з хенд-мейду, виставка народних майстрів та художників. Кожен бажаючий зможе стати земляком Шевченка на два дні, оселившись у наметовому містечку поблизу Моринців.

Цьогоріч організатори обіцяють зробити кулінарний сюрприз для відвідувачів – зварити найбільший казан улюбленої страви Тараса Шевченка – борщ з карасями, який буде роздаватись для охочих безкоштовно.

 

 

Коментарі

Вгору