Уродженця з Черкащини жорстоко вбив в Італії поляк-безхатько

07 грудня 2018, 16:40

Уродженця з Черкащини жорстоко вбив в Італії поляк-безхатько

У неділю, 2 грудня, в італійському Неаполі вбили 36-річного уманчанина Юрія Бусуйока. Трагедія сталась близько 21:00 за київським часом, пише "Вечірні Черкаси".

Заробітчанин намагався захистити жінку від нападника з ножем. Злочинець п'ять разів вдарив Юрія. Захисник помер на місці. Батьки загиблого про трагедію дізналися вже за 20 хвилин.

В Неаполі Юрій працював на будівництві. Одруженим не був. Дівчини теж не мав.

6 грудня місцеві правоохоронці затримали вбивцю. Ним виявився 31-річний безпритульний поляк. Його помітили в "іспанських" кварталах Неаполя. Намагався втекти від переслідування. Зараз поляк знаходиться під вартою.

Нагадаємо, що уродженця Черкащини Юрія Бусуйока, який повертався з роботи додому і заступився за пару співвітчизників на вулиці Неаполя, що в Італії, зарізали ножем.

За інформацією "Obozrevatel.UA", Юрій Бусуйок народився у 1982 році в селі Родниківка Уманського району. Після закінчення школи навчався в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького на історичному факультеті. Згодом, як і його батько, викладав історію в рідній школі. Після переїзду до Італії він працював на будівництві.

Коментарі

Вгору