Він завжди був людиною, яка йшла допомагати, – уродженця з Черкащини жорстоко вбили в Італії (відео)

04 грудня 2018, 10:22

Він завжди був людиною, яка йшла допомагати, - уродженця з Черкащини жорстоко вбили в Італії (відео)

Уродженця Черкащини Юрія Бусуйока, який повертався з роботи додому і заступився за пару співвітчизників на вулиці Неаполя, що в Італії, зарізали ножем. Убивця втік, поліція його ще не знайшла. Громадянин України жив в Італії разом з батьками вже 9 років, працював будівельником. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "1+1".

- Зараз триває, наскільки мені відомо, розслідування. Записали наші номери (мій і дружини). Він намагався захистити ту пару, яка потребувала допомоги. Він завжди був людиною, яка йшла допомагати, - зазначив батько загиблого Михайло Бусуйок.

У Міністерстві закордонних справ підтвердили інформацію про смерть українця, передає "Укрінформ". При цьому в МЗС зазначили, що особа жертви встановлюється.

- За цим фактом було порушено кримінальну справу. Генеральне консульство в Неаполі звернулося у цій справі до карабінерів міста (один із видів збройних сил Італії, що виконують поліцейські функції на території країни), - повідомив заступник директора департаменту консульської служби, начальник Управління консульського забезпечення МЗС України Василь Кирилич.

За інформацією "Obozrevatel.UA", Юрій Бусуйок народився у 1982 році в селі Родниківка Уманського району. Після закінчення школи навчався в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького на історичному факультеті. Згодом, як і його батько, викладав історію в рідній школі. Після переїзду до Італії він працював на будівництві.

Коментарі

Вгору