Унікальний для України Фестиваль чорнобривців вп’яте запрошує гостей

21 серпня 2017, 17:24

Золотоніська міська рада запрошує усіх охочих на V Всеукраїнський фестиваль чорнобривців, який відбудеться у місті 8-9 вересня 2017 року.

Як повідомляють організатори, з метою формування патріотичних почуттів та збагачення історичними цінностями, популяризації мистецьких умінь українців, бережливого ставленням до рослин та задля естетичного задоволення Фестиваль відбувається у два етапи в Золотоніському парку імені Т. Шевченка.

8 вересня відбудеться І відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю патріотичної пісні «Героям слава».

9 вересня (субота) розпочнеться 0 9:00 виставкою майстрів декоративного мистецтва та освітніх закладів міста у парку дозвілля ім. Т. Шевченка.

Об 11:00 – шаховий турнір та виступ муніципального духового оркестру. У цей же час від пам’ятного знаку «Танк» до парку Тараса Шевченка пройде марш вишиванок.

О 12:00 на гостей фестивалю чекає концерт за участю провідних колективів міста, області, України та відзначення переможців конкурсів Фестивалю чорнобривців (краща ікебана, найсмачніший пиріг, найвишуканіший український одяг, найкращий поетичний та прозовий твори про чорнобривці, найоригінальніша прибудинкова територія).

О 15:00 відбудеться гала-концерт переможців Фестивалю патріотичної пісні та членів зіркового журі, серед яких - Народний артист України Анатолій Гнатюк, Заслужені артисти України: Юрій Васильківський, Ніна Мирвода, Астрая, Заслужений діяч мистецтв Геннадій Синьоок та драматург Богдан Гнатюк.

Коментарі

Вгору