Невиплачену заробітну плату черкащанин стягнув через суд

21 серпня 2017, 17:45

Черкащанин більше двох років не міг отримати заробітну плату. Підприємство виплачувало гроші нерегулярно, а потім — взагалі перестало. Опісля того, як чоловік звільнився, заборгованості так і не виплатили, інформує Черкаський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Саме тому захотів вирішити спір у судовому порядку та звернувся до Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для призначення адвоката за рахунок держави, який би представляв його інтереси в суді.

Оскільки чоловік є малозабезпеченим, а його дохід не перевищує 3368 грн., то він має право на адвоката за рахунок держави. Після перевірки, центром було призначено захисника Сергія Хоміка.

Адвокат, вивчивши матеріали справи, підготував позовну заяву. За результатами розгляду справи, Соснівським районним судом м. Черкаси винесено рішення, яким позов задоволено: суд постановив стягнути з відповідача на користь позивача невиплачену заробітну плату в сумі 91772,80 грн.

- Працівник має право на оплату своєї праці відповідно до актів законодавства на підставі укладеного трудового договору. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом, тому працівник має повне право звертатися до суду, якщо у підприємства перед ним існує заборгованість, — зазначив директор Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Станіслав Скіць.

Усі громадяни мають право на безоплатну правову допомогу, а саме: юридичну консультацію та допомогу у складені скарг, заяв. Окрім того, деякі категорії громадян (малозабезпечені, інваліди, учасники АТО, ВПО тощо), мають право на адвоката за рахунок держави. Для детальнішої інформації звертайтесь до Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який розташований за адресою м. Черкаси, вул. Гоголя 221, телефон: (0472) 333-228.

 

Коментарі

Вгору