Бондаренко оголосив війну МАФам: за два дні знесено три незаконні споруди

21 серпня 2017, 17:03

Управління інспектування Черкаської міської ради на виконання вказівки міського голови Анатолія Бондаренка розгорнуло активну діяльність з протидії встановленню незаконних малих архітектурних форм. Протягом лише останніх двох днів було демонтовано три тимчасові споруди.

- За останні два дні наші інспектори задокументували встановлення незаконних МАФів - без паспортів прив’язки та інших дозвільних документів, - розповів у коментарі «Про все» начальник Управління інспектування ЧМР Віталій Косяк. – На виконання доручення міського голови Анатолія Бондаренка ми демонтуємо незаконні металеві конструкції майбутніх торгових павільйонів, які було виявлено. У неділю ми вже прибрали МАФи по вул. Чорновола та 30-років Перемоги. Зараз комунальники прибирають конструкцію на проспекті Хіміків.

Віталій Косяк зазначив, що при минулому керівництві інспекція не приділяла необхідної уваги цьому питанню, що спричинило масове встановлення цих споруд. Чиновник запевнив, що найближчим часом буде розроблено стратегію перевірок МАФів та тимчасових споруд у Черкасах. Усі такі приміщення, які встановлено без відповідних документів буде демонтовано.

Підтримує такі починання муніципальної інспекції і куратор цього напрямку – заступник міського голови Черкас Геннадій Шевченко.

- Лише за вихідні в Черкасах з’являється близько 200 кв.м. незаконних споруд. Це величезні масштаби для міста. Я сьогодні зібрав усю муніципальну інспекцію. Поставив завдання щодо організації рейдів по виявленню підприємств і організацій, які засмічують місто. Крім того, під час цих рейдів буде перевірятись документація на всіх малих архітектурних формах. Якщо документів не буде, ці приміщення будуть демонтувати, - зауважив посадовець.

Коментарі

Олег сказав:

Супер

импорт сказав:

а возле базара ставят НОВЫЕ супер ПУПЕР

Вгору