Уманського самооборонівця хочуть судити за прибирання черкаської облради від регіоналів

09 жовтня 2014, 12:02

1

«Сміттєва» люстрація на черговій сесії обласної ради, де самооборонівці Черкащини «переселили» у сміттєві баки депутатів-регіоналів, продовжиться у суді. На одного з активістів, голову Уманської сотні самооборони Андрія Столяра правоохоронці відкрили провадження. Йому загрожує або тримання під вартою, або відпустять під заставу, інформує Вечірня Умань.

Черкаська міліція не бачила "тітушок", побиття мирних жителів, стрільбу на дамбі, але помітила Андрія Столяра, який допомагав встановити історичну справедливість - переселити депутатів, що привели до кровопролиття в Україні, з облради в смітник. Разом з ним справи завели на активістів Черкас та Жашкова, які теж проводили «сміттєву» люстрацію.

- Після подій у Черкасах мені вже навіть погрожували. Невідомі телефонували на мобільний і казали, що якщо я і надалі буду себе так вести, то взагалі виїду з країни. – розповідає Андрій Столяр. – Правоохоронці також відрили справу на мене. «Шиють» мені хуліганство. Але чомусь ніхто не поспішає відкривати справи на колишніх регіоналів, на тих, через кого сьогодні ллється кров на Сходу України.

Андрій і сам постраждав під час проведення «люстрації»  у Черкасах. Депутат обласної ради Галина Кучер «роздерла» активісту півобличчя. Самооборонівець зняв побої та написав заяву до правоохоронних органів. За словами активіста, пройшов уже не один тиждень, а реакції від міліції й досі немає.

- Я не розумію як далі боротися з цією системо. Як реагувати на нічні суди, залякування, зговори. За що люди гинули на Майдані, а тепер на Луганщині та Донеччині?- продовжує Андрій. – Тепер у мене залишилася єдина надія на людей та громаду.

Дії черкаської міліції починають дуже обурювати уманчан. Бо чудово памятають як "Беркут" трощив кістки студентам в Умані під командуванням полковника Івана Корсуня. А при "новій владі" він отримав підвищення у Полтаві...

- Я думаю що буде третій Майдан. Тільки він буде дуже швидкий. Народ вийшов колись проти свавілля влади і міліції. Сьогодні саме народ захищає країну, а питання свавілля влади та міліції залишилося. Якщо люстрація гальмується, то будьте готові, що у сміттєві баки потраплять не лише "регіонали". - заявив Роман Похольчук, уманський волонтер, коментуючи "наїзд" міліції на уманчан.

Поділитись

Коментарі

Вгору