Уманські міліціонери викрили чоловіка, який скористався банківською карткою довірливої жінки

03 січня 2014, 15:25

30-річний уманчанин познайомився з 50-річною жінкою, що проживає з ним в одному дворі. Вони часто спілкувалися. Жінка повірила в щирість юнака та дозволяла приходити до неї в гості і користуватися її мобільним телефоном. Чоловік виявився винахідливим і потай дізнався пін-код банківської картки жінки та скористався ним. Сусідка не могла зрозуміти куди зникають кошти з її рахунку і звернулась до міліції. Вона навіть не могла уявити, що кошти знімає її знайомий.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Чоловік раніше судимий, він ніде не працював, і в такий спосіб вирішив заробити. При проведенні перевірки працівники міліції виявили факти, що підтверджували його причетність до крадіжки грошей з банківської картки. Він пояснив, що необхідні були кошти тому скористався довірою жінки, про що жалкує.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Поділитись

Коментарі

Вгору