1 січня півсотні черкащан потрапили у Третю міську лікарню (відео)

03 січня 2014, 18:35

Щороку фахівці не втомлюються попереджати про небезпеку легковажного ставлення до салютів і феєрверків з усіма наслідками. І щороку нові пригоди. Десятки українців з опіками і травмами в ці дні опинилися на лікарняних ліжках. Про найбільш неординарні випадки в Черкасах - інформують "Подробности".

У 3-тю міську лікарню Черкас у перший день Нового року пацієнти надходили як з конвеєра, розповідають лікарі. 50 осіб з переломами, опіками та струсами .

Анатолій Козій, лікар травмпункту 3 міської лікарні Черкас:

- Був великий наплив, всю ніч люди поступали, але травмпункт був готовий, все в нас вийшло, всім надали допомогу вчасно..

Більшість пацієнтів, отримавши необхідну допомогу, поспішали додому - святкувати. Андрію довелося залишитися в лікарні. У нього зламана нога в двох місцях. Чоловік впав з висоти другого поверху.

Андрій Широков, пацієнт :

- Заходити треба, а ключів немає, вдома нікого немає, вирішив полізти у вікно, і ось поліз. Повинна операція бути з години на годину, сподіваємося на краще ... Новий рік удався...

Для екіпажу цієї "Швидкої" не те що Новий рік, а кожен робочий день приносить сюрпризи. Бригада Анатолія Власенко в новорічну ніч - теж чергувала. Перший виклик - до пенсіонера, який наполегливо доводив рідним, що його покусали. Виявилося - правда.

Анатолій Власенко, фельдшер психіатричної бригади швидкої допомоги:

- Підозрюємо що дідусь щось не те показує, що його могло вкусити в такий час? Прикидаємо, які йому препарати вколоти треба. Йдемо на кухню, на кухні на умивальнику лежить величезний шершень! 31 грудня в переддень Нового року оса вкусила!

Станіслав Кухарчук, кореспондент:

- Для мешканців цього будинку Новорічна ніч була в прямому сенсі слова - божевільною - з пожежними, швидкої і навіть міліцією. Виною всьому - святковий феєрверк. Шалена ракета потрапила в балкон на 4 поверсі і спалила майже півквартири .

Господарів вдома не було. Пожежних викликали сусіди. І це не поодинокий випадок, кажуть рятувальники. В одну ніч через феєрверки в Черкасах горіли ще дві квартири.

Костянтин Проценко, помічник начальника ДСНС України в Черкаській області:

- Попри застереження й інформацію, яка була розповсюджена серед населення, люди все одно користуються піротехнікою, і не дотримуються елементарних вимог безпеки.

Новорічна ніч позаду, але це не означає, що медикам і пожежним можна зітхнути з полегшенням. Адже попереду ще кілька святкових днів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору