“Вона там була не одна”: уманська зоозахисниця зустрілася з дівчиною, яка вбила кошеня

03 вересня 2023, 16:32

Уманська зоозахисниця Яніна Тиховська зустрілась із неповнолітньою дівчиною, яка вбила кошеня. Ініціатором зустрічі стала мати підлітка.

Про це волонтерка повідомила на сторінці благодійної організації.

"Не можу сказати, що я побачила, чи не побачила каяття, - каже Тиховська. - Дитина замкнулася, Я розказувала, вона мовчала. Не реагувала зовсім. Я батькам пояснила, що ми, як зоозахисники, аби достукатися, зробили все, що могли. Я так зрозуміла, вона там була не одна, а була ціла група дітей. Далі цим має займатися поліція і професійні психотерапевти".

Зі слів матері підлітка, поведінка її доньки різко змінилася після ракетного удару наприкінці квітня по багатоповерхівці. Саме в цьому будинку родина раніше жила. На зустрічі мати запропонувала, аби її дівчина стала волонтером у благодійній організації, проте зоозахисники відмовили.

Нагадаємо, в Умані неповнолітня дівчина вбила кошеня ногою, знімаючи процес на відео. На запитання одного з користувачів соцмережі, відповіла, що їй це подобається.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ніка :

Отже спрацювала “червона кнопка” і маніяк прокинувся. Впевнена що ознаки схильності до садизму у цієї “дівчинки” проявлялися, але мати їх або не хотіла помічати, або не помічала. Адже маніяками не стають, а народжуються. Просто на всі 100% вони “просинаються” не відразу. І тут важливо не прогавити моменту коли починають проявлятися ознаки садизму. Тому що коли вже маніяк спробував вбивати його зупинити, практично, не реально. Цю “дівчину” потрібно брати на жорсткий контроль. А ще краще ізолювати у спецзаклад. Повірте, вона не зупиниться і якщо її не ізолювати буде ще більше садизму і вбивств.

Еріка :

Згідна з вами на всі 100 %-спочатку тваринки-маленькі,беззахисні. Ізолювати цю потвору,поки не взялася за людей. Хвору психіку треба лікувати у відповідному закладі.

А :

Назвати людиною цю особу неможливо.Це навіть не особа.Це аморальна потвора.Шукати виправдання таким вчинкам немає сенсу.Лише маніакальні схильності можуть змусити вбивати беззахисне,слабке,маленьке,живе створіння,при цьому пишатися своїм вчинком і отримувати задоволення від скоєного.Чомусь ця маньячка не пішла дражнити наприклад алабая.Мабуть,знає,що результат буде зовсім іншим.

Наташа :

Який. Коментар. Можна. Написати Кругом в. Телефоні. Телевізорі на вулиці в школі кругом. Одне. Насильство. Секс наркотики. Розпивання. На. Лавочках. Дорослими. Дядями. І Тьотями спіртне. Матами. Спілкування. Ненавість. Дорослих до. Дітей. Війна. Яка Зірвала. Психіку. Від. Малого. До. Старого Наші. Діти. Не мають. Де. Погуляти. Толком немає. Тих. Гуртків. Куриво. Тату. Яким. Змальовують. Себе. Дорослі. І. Малі. І. Ніхто. Не. Сказав. Стоп. Що. Коїться. Що. Ж Ми. Дорослі. З. Такою. Поведінкою. Тому. Не. Чіпайте. Батьків. Бо. Наші. Діти. Беруть. Всю. Цю. Гидоту. З. Вулиці. І. Всю Амораль Яку бачать. Отак. І живемо. Байдужі що. Навколо. Нас. Моя. Думка. Отака. Панове.

Нестор :

Тебе в школі не вчили правильно писати , та викладати свої думки на бумазі, або а інеті, коли друкуєш ? Чи від народження погано розвинене? Якщо погано вчилась,
або мозок не сприймає навчання , то звернись до психотерапевта. На такий бред, що ти тут надряпало, противно не тільки дивитись ,а читати.

Тетяна :

Мала потвора ,таких потрібно наказувати однозначно ,а то що мама там розповідає що то сталось після стресу ,то хай свої пояснення засуне собі в одне місце .якби виховувала нормально ,то б таке гаденя не виросло .Моя дитина ,коли летять ракети ,вночі зачиняє котиків у ванні ,рахуючи це самим безпечним місцем в квартирі .Чесно кажу ,якби побачила таку мразь на вулиці яка знущається над твариною ,і не має значення скільки їй років ,задушила б власними руками .

містянин :

Наташа ви з якої перечисленої компанії, де ви таких слівечок набралися .Людей потрібно любити і буде взаімною, а з дівчинкою розбіраються відповідні органи, із написаного видно, до цього ще не відрегували ,ждуть думки общества.

Нестор :

Любити що? Оцей непотріб, цю сатану недорозвинену? Через декілька років, оця мразь вб’є чиюсь дитину, щоб подивитись як воно буде помирати . Її треба ізолювати від суспільства, лікувати довго.сидьними препаратами Перевірити ту , що виплодила оце, на психічні захворювання, і позбавити її материнства. Нічого нормального з цієї тварі ,недорозвиненої, вже ніколи не буде.

Тетяна :

Такі діти є загрозою для суспільства. Чотири роки тому мого блакитноокого котика породи Бірманська священна, якому було лише рік і місяць, також вбили двоє сусідських дітей просто біля моїх воріт. Дівчині було 10 років, хлопцеві всього 5. Ще двоє дітей стояли осторонь і спостерігали. Вони били його ногами (зі слів тих дітей, які спостерігали), а потім 5-річний хлопець побіг і виламав гілку з куща і хотів виколоти котику очі. В очі, мабуть, не попав, але підборіддя в котика було в колотих ранах. Коли котика відвезла до ветлікаря, він був у шоці від побаченого – нижня щелепа розломана посередині, ротик і шийка котика залиті кров’ю, на ліве око осліп – зрачок розійшовся на все око; крововилив у мозок… Далі – гірше… Коли розрізали котику животика – гематоми були, як кулак, усі органи пошкоджені , печінка і нирки були чорні, побиті геть… Лікар покликав мене, щоб я на власні очі це все побачила, сказав, що надії взагалі майже немає… Я просила зробити все для порятунку що можна, сподівалася лише на диво. Після операції котик прожив той день, ніч, ще один день, а на другу ніч його не стало… Я постійно була біля нього, якщо вдавалося мені заснути, то всього лише на годину. Страшна ніч була остання… Я сиділа біля нього, гладила його по голівці, спинці і плакала. Котик своєю лапкою взяв мою руку і притис до себе, коли сили покидали його, він стискав мій палець подушечками і нігтиками своєї лапки…. Цей момент просто не може просто так згадувати без сліз… Тим дітям нічого, вони про свій злочин не шкодували, навпаки, вели себе по -хамськи, прибігли мама хлопця разом з його бабусею та дідусем, почали кричати на мене, погрожувати. Дід навіть почав штурхати мене… З цих дітей нічого доброго не виросте, вбили тваринку, через десять років людину вбити можуть. Коли я зі своєю проблемою почала телефонувати в різні організації з захисту тварин, вони мені сказали, що ситуація дуже складна, бо задіяні діти, а фіксації відео не було, то нічим допомогти не можуть… Потрібно все ж таки, запроваджувати жорстку кримінальну відповідальність для дітей від 5 років, для дітей та їхніх батьків, інакше ніяк. Це дуже серйозна справа. Не важливо, чи дитина, чи доросла людина, вбила хом’ячка, чи котика, чи собаку, чи іншу тваринку, чи навіть била її, потрібно карати, і дуже жорстко!

містянин :

В таких потворних сімейок і діти такі. Яблуко від яблуні далеко на падає із старшими потрібно розбіратися.

Нестор Махно. Таких потвор, :

Цю двуногу потвора, яка ще тільки починає жити, треба закрити в псих лікарню, і надовго. Такі потвори не повинні жити серед людей. Подобається їй.. викидень недорозвинений .

Євгенія :

Я дуже хотіла б потопати ногами цю малу бридоту. Може тоді якась кдлепка з’явиться.

Вгору