Черкаські лісівники за допомогою фотопастки впіймали “чорних лісорубів”

03 вересня 2023, 18:09

На Черкащині працівники лісового господарства впіймали зловмисників, які незаконно пиляли дерева. Виявити їх вдалося завдяки фотопастці.

Працівники державної лісової охорони філії "Смілянське лісове господарство" ДП "Ліси України" спільно з працівниками поліції виявили на гарячому чорних лісорубів. Чоловіки рубали деревину в межах природно-заповідного фонду - у заказнику місцевого значення "Теклінська дача".

Спочатку рейдова група під час обʼїзду лісових масивів виявила 13 спиляних пнів та складені метрові колоди. Знаючи, що зловмисники повернуться, щоб забрати незаконно зрубану деревину, лісівники поставили фотопастку навпроти місця незаконної заготівлі.

Фотопастка спрацьовує на рух, тож як тільки за кілька днів чоловіки приїхали забирати і дорубувати деревину, лісівники спільно з поліцією виїхали на місце і затримали їх.

За результатами огляду ділянки виявлено 14 зрубаних дерев.

Згідно статті 246 ККУ порушникам загрожує штраф від тисячі пʼятсот до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від трьох до пʼяти років, або ж позбавлення волі на той самий строк.

За інформацією пресслужби Центрального лісового офісу

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору