Уманчанин поштою пересилав наркотики до СІЗО

17 березня 2017, 12:16

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч.2 ст.307 КК України, пише "04744.info" із посиланням на Уманську місцеву прокуратуру.

У ході досудового слідства встановлено, що 34-річний чоловік, в кінці лютого 2017 року за попередньою змовою з невстановленою слідством особою, організував незаконне пересилання наркотичного засобу, обіг якого обмежено – метадон, з м. Умань до державної установи «Черкаський слідчий ізолятор», що розташована в м. Черкаси.

Так він, з метою пересилання наркотичного засобу до державної установи «Черкаський слідчий ізолятор», через відділення «Нова пошта», що розташоване в м. Умань, здійснив відправлення посилки вагою 12,7 кг., з продуктами харчування та цигарками. Серед продуктів було приховано кристалічну речовину, що відповідно до висновку експерта містить у своєму складі наркотичний засіб.

01.03.2017 року в м. Черкаси, в службовому приміщення державної установи «Черкаський слідчий ізолятор» під час обшуку посилки на його ім’я, працівниками установи було виявлено кристалічну речовину, що відповідно до висновку експерта містить у своєму складі наркотичний засіб масою 0,137 грам.

Зловмисник вчинив кримінальне правопорушення передбачене ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 307 КК України, тобто організація незаконного пересилання, з метою збуту наркотичних засобів.

Чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального праворушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 307 КК України.

Наразі триває досудове розслідування, за клопотанням прокурора, 10.03.2017 підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави в сумі 256 000 гривень.

Поділитись

Коментарі

Вгору