Український мільярдер двічі на місяць літає до Катеринополя

17 березня 2017, 11:55

Юрій Косюк – 48-річний український бізнесмен, мільярдер, який, за версією “Forbes”, входить у п’ятірку найбагатших людей країни (у 2015 році його статки оцінювалися в $1,1 мільярд) народився у селі Червоному Гайворонського району на Кіровоградщині, але значну частину свого життя (фактично всі шкільні роки) провів у Катеринополі на Черкащині, де й закінчив школу із золотою медаллю. Тут похований його батько Анатолій. Тут же проживає його мати Галина Юхимівна. Із періодичністю раз або двічі на місяць катеринопільчани чують гуркіт гелікоптера, що йде на зниження. Це означає, що Юрій Анатолійович прилетів провідати отчий дім або забрати матір на гостини до себе, пише "Рідна Черкащина" з посиланням на "Вісті Черкащини".

Зустріти мільярдера на місцевих вулицях практично нереально. Але його майже щороку можна побачити на другий день Трійці на студінському кладовищі (на проводи) біля могили батька. З розповідей катеринопільчан, Герой України поводить себе досить стримано, не зазнається.

Однак “не для преси” вони скаржаться, що успішний бізнесмен міг би більше приділяти уваги рідному містечку. Приміром, фінансувати ремонт доріг або побудувати сучасну школу, спорткомплекс, басейн тощо. Ідей для капіталовкладень мільярдера у земляків олігарха вистачає, оскільки селище потребує суттєвого оновлення.

Коментарі

Вгору