Уманчани зібрали продукти і відправили їх солдатам

14 березня 2014, 12:31

Мішок цукру, 150 хлібин, два мішки крупів, м’ясо свині, оберемок сала та чотири ящики печива – уманчани вже завезли солдатам військової частини, яка знаходиться в селі Росішки. Харчування для тих, кого викликали із запасу, і на яких країна не розраховувала, інформує «Вечірня Умань».

Ініціаторами такої справи стали голова Уманського відділення політичної партії «Демократичний альянс» Василь Шеремета, голова Уманського відділення партії «УДАР» Антон Котвіцький та Студентська рада Уманської філії Європейського університету.

– До нас надійшла інформація про те, що більше 150 армійців, а це офіцери та військовозобов’язані, які перебувають на казарменому положенні, харчуються за власний кошт, – розповідає Василь Шеремета. – От ми й вирішили допомогти їм.

Активісти звернулися до підприємців із прохання допомогти. На їх ініціативу відкликнулися підприємство «Уманьхліб» та фермери із Монастирища.

– Дякуючи уманчанам, ми змогли купити й технічне обладнання для освітлення території військової частини, – говорить Василь Шеремета. – На народному віче жителі міста кидали гроші до скриньки, щоб допомогти солдатам. За кожну витрачену нами копійку, ми перед громадою прозвітуємося. Щоб всі бачили, що в нас все чесно та прозоро.

Також активісти планували провести 13 березня концерт для військових, де мав виступати гурт «Місто Мрій». Але у зв’язку із військовими діями та мобілізацією, його довелося перенесли на не визначений термін.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору