З понеділка Черкащині обіцяють губернатора. – Даценко

14 березня 2014, 11:56

Народний депутат Леонід Даценко ("Батьківщина"), посилаючись на власні джерела, зазначив,  що в понеділок, 17 березня, Черкаській області мають призначити голову облдержадміністрації.

Про це Леонід Даценко написав у Facebook.

Новопризначений губернатор має вирішити також питання із поданням до комітету Держбудівництва щодо перевиборів міської ради. За зловами народного депутата, звертатись до комітету Держбудівництва з таким поданням може або міський голова, або губернатор. Оскільки у Черкасах нема міського голови, то відповідні можливості є у губернатора.

У  випадку призначення голови облдержадміністрації і прийняття його звернення вибори міської ради можуть бути призначені на 25 травня - одночасно з виборими міського голови і Президента України.

- Це рішення не просто назріло, воно стало питанням безпеки і стабільності, оскільки ситуація у Черкасах критична: там немає жодної легітимної влади, депутатський корпус не відображає настороїв городян, міського голови немає, в. о. мера – вичерпав кредит довіри, рада – саморозпустилась. Ми давно закликали парламент призначити перевибори, щоб стабілізувати ситуацію. Нарешті черкащан почули, - зазначив Леонід Даценко.

Вгору